Kurtka Macna Jura stała się podstawowym produktem goszczącym w sklepach z odzieżą motoryzacyjną. Jeśli planujesz wyjazd w gorące dni przy temperaturze +25 stopni, czy wręcz przeciwnie, masz ochotę na przejażdżkę mroźną porą dnia, to ta kurtka jest właśnie dla Ciebie.  

Ochrona przede wszystkim

Ochrona motocyklisty podczas jazdy, to podstawowa rzecz. Kurtka Macna Jura została zaprojektowana tak, aby chroniła nerki przed przewianiem. Projektanci pomyśleli o komforcie podróżowania i stworzyli wielopoziomowy system regulacji pasa i rękawów, co sprawia, że motocyklista może łatwo dostosować te udogodnienia do swojej sylwetki. Dodatkowo kurtka posiada podwójne kieszenie zapinane na rzepy z gumowym obszyciem, co zwiększa komfort podróżowania w mroźne dni. Ponadto kurtka została przystosowana do umieszczenia ochraniacza pleców. Najważniejszą rzeczą, o której należy wspomnieć, to fakt, że kurtka Macna Jura składa się z kliku warstw: kurtki, wodoodpornej membrany Raintex oraz ocieplanej podpinki, w których producenci umieścili dodatkowe schowki.

Bądź widoczny na motorze

Kurtka Macna Jura zapewnia motocykliście lepszą widoczność, poprzez system odblasków znajdujących się na przodzie kurtki, plecach oraz na dolnej części rękawów. Dodatkowo system Vision Vest posiada miejsce na kamizelkę odblaskową. Ponadto kurtka ta jest stworzona z materiału Night Out, która zawiera bardzo małe, wręcz mikroskopijne kawałeczki szkła, a ich główne zadanie to odbić w nocy każdą wiązkę światła.

A co gdy temperatura rośnie ?

Jeśli temperatura wzrasta, a my mamy ochotę na przejażdżkę, to w tym przypadku możemy śmiało ubrać kurtkę Macna Jura i ruszyć w podróż. Dlaczego ? Kurtka ta posiada jasne kolory, dzięki czemu nie “pochłania” promieni słonecznych. Ciekawym rozwiązaniem jest rozbudowany system wentylacji. Na przodzie kurtki umieszczono dwa panele wentylowane, dodatkowo zapinane suwakiem. Ogromnym plusem są wywietrzniki pach oraz pleców, a więc nie musimy martwić się o wentylację górnej części naszego ciała.

Mróz nam niestraszny

Gdy temperatura spadnie poniżej zera, to wciąż możemy kontynuować jazdę, ponieważ w tej kurtce, nawet przy niskich temperaturach jest po prostu ciepło. Pomaga nam przy tym membrana, która nie przepuści nawet dużej ilości wody. Możemy również kurtkę spiąć suwakiem ze spodniami, aby zwiększyć ochronę nerek przed przewianiem. Należy także zwrócić uwagę na system Easy Cuff, który zapewnia ciepło oraz nie dopuszcza wilgoci i co ważne – jest wygodny.

Cena kurtki Macna Jura

Kwota jaką musimy zapłacić za kurtkę Macna Jura nie jest ani wysoka, ani niska, bo jej cena to 999 zł, czyli standardowa stawka dla kurtki takiej klasy. Taką kurtkę możemy nabyć w dowolnym sklepie internetowym z odzieżą motocyklową.